hebei feixiang roll forming machinery co, ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

hebei feixiang roll forming machinery co,ltd;

dobra jakość Maszyna do formowania rolek glazurowanych na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do formowania rolek glazurowanych na sprzedaż
Dzięki za wsparcie naszej firmy, twoje maszyny są tutaj bardzo pomocne i konkurencyjne, mamy szczerą nadzieję, że możemy być partnerem cały czas.

—— Azhar

Wysoka prędkość pracy, wysoka jakość, atrakcyjna cena i perfekcyjny serwis posprzedażny, dziękuję, mój przyjacielu, twoje maszyny są dobre i proszę, zachowajcie dobre.

—— Ahmed

Całkowicie staliśmy z waszymi maszynami, mamy nadzieję, że będziecie mogli uczynić go coraz lepszym.

—— Tomasz

Im Online Czat teraz

hebei feixiang roll forming machinery co,ltd;

1 2 3
hebei feixiang roll forming machinery co,ltd; hebei feixiang roll forming machinery co,ltd; hebei feixiang roll forming machinery co,ltd;
Factory Sales department Workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Feixiang
Ilość pracowników : >100以上
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 1997
pc Export : 60% - 70%
Maszyna do formowania rolkowego Feixiang jest chińskim producentem maszyn do formowania na zimno ze stali metalowych, giętarek, maszyn do cięcia i maszyn do cięcia wzdłużnego. Jest to oddział jej spółki dominującej, Xingbo International.

Firma Feixiang została założona w 1997 roku i jest najstarszym producentem maszyn do formowania rolek na północy Chin. Jego historia obejmuje pierwszą dwuwarstwową maszynę do formowania stali ze stalową rolką, pierwszą szybkobieżną wymienną maszynę do walcowania na kilu CU, pierwszy napęd zębaty z maszyną do formowania rolek chłodzącą wodą, opracowaną przez Mr. Fu w 2005 roku.

W 2013 r. Po raz pierwszy z powodzeniem opracowali maszynę do dziurkowania obrotowego z dużą prędkością, której najwyższa prędkość mogła wynosić 100 m / min, dzięki czemu firma uzyskała uznanie rządu.

Firma wprowadziła na rynek swoją pierwszą maszynę do formowania rolkowego w 2006 roku i nawiązała współpracę z klientami z ponad 80 krajów na całym świecie. Feixiang zyskał reputację w zakresie projektowania wysokiej jakości, szybkiego, bezpiecznego i opłacalnego sprzętu do formowania na zimno i gięcia.

Stały się symbolem statusu dla wysokiej wydajności produkcyjnej oraz bezpiecznej i łatwej obsługi. Firma jest synonimem techniki i od 2008 r. Jest zaangażowana w kilka słynnych międzynarodowych wystaw.

Firma posiada obecnie 2 patenty na wynalazek, 1 patenty na wzory użytkowe, zostały zaakceptowane przez patenty na jeden wynalazek, 2 patenty na wzory użytkowe. Feixiang twierdzi, że zadowolenie klientów jest "podstawą filozoficznej filozofii pielęgnacji rolek Feixiang".

Szczegóły kontaktu
hebei feixiang roll forming machinery co,ltd;

Osoba kontaktowa: Mr. Li

Tel: 86--13731728766

Faks: 86-317-8293238

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)